ATM ve Şubeler

Genel Sorular

Yardımcı olmak, sorununuzu çözmek, memnuniyetinizi sağlamak için: Sizi Dinliyoruz!

Sizi Dinliyoruz

İnternet Şubesi şifresi almak çok kolay. CardFinans, CardFinansNakit veya bir Finansbank hesabı sahibiyseniz www.finansbank.com.tr'den Anında Şifre'yi tıklayarak veya 0850 222 0 900'ü arayarak müşteri numaranızı ve şifrenizi alabilirsiniz. KOBİ ve Kurumsal İnternet Şubesi başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır.

Müşteri numaranızı ve/veya şifrenizi unutmanız veya kaybetmeniz durumunda, yeni şifrenizi www.finansbank.com.tr adresinde "Anında Şifre" linkini tıklayarak veya 0850 222 0 900 'ü arayarak alabilirsiniz.

İnternet Şubesi'nden konut, taşıt, ihtiyaç ve hazır kredi başvuruları ile kredi kartı başvuruları kolayca yapılabilmektedir.

Finansbank'ta kayıtlı kişisel bilgilerinizi (kimlik, adres, e-mail, ev/iş telefonu, yazışma bilgileri) İnternet Şubesi'nden değiştirebilirsiniz. Cep telefonu bilgisi İnternet Şubesi'den değiştirilememektedir, bu işlemi 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'ndan gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesi'nden vadesiz ve vadeli mevduat hesapları, Otomatik Hesap (OH) ve Biriktiren Hesap açılabilmektedir.

İnternet Şubesi'nden döviz, fon, bono, repo, VOB ve hisse senedi alış-satışı yapabilir ve halka arz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan ve SSL 3.0 protokolünü destekleyen bir tarayıcıya sahip Macintosh kullanıcıları da İnternet Şubesi'ni kullanabilirler.

İnternet Şubesi'nden faydalanmak çok kolay. Eğer Finansbank ürünlerinden herhangi birine sahipseniz (hesap, kredi kartı, banka kartı) www.finansbank.com.tr'den Anında Şifre'yi tıklayarak veya 0850 222 0 900'ü arayarak müşteri numaranızı ve şifrenizi alabilirsiniz. KOBİ ve Kurumsal İnternet Şubesi başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır.

İnternet Şubesi'ni kullanmak ücretsizdir.

İnternet Şubesi hizmetlerimizden 365 gün, 24 saat faydalanabilirsiniz.

İnternet Şubesi'ni, internet bağlantısı olan her yerde kullanabilirsiniz.