ATM ve Şubeler

Tarım ve Hayvancılık

Finansbank'tan tarım ve hayvancılıkla uğraşanlara destek...

Tarım ve Hayvancılık

Finansbank KOBİ Bankacılığı, tarım sektöründe faaliyet gösteren KOBİ'lerin ihtiyaçlarını düşünerek oluşturduğu KOBİDestek Tarım Paketi'ni yeniledi. Finansbank'ın, yeni çözümler ekleyerek geliştirdiği "Tarım ve Hayvancılık Destek Paketi", hayvancılık ve tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel avantajlı krediler sunuyor.

İhtiyacınız olan finansmana hemen sahip olun, yatırım yapmaya devam ederken, kredi geri ödemelerinizi elinize nakit geçtikçe rahat rahat yapın.

Tarım ve hayvancılık sektörü ve alt sektörlerine yönelik sunduğumuz kredi çeşitleri ve özellikleri için tıklayınız:

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) depolarına bırakacağınız ürünler için düzenlenecek olan makbuz senetleri karşılığında TMO Makbuz Senedi Kredisi kullanabilirsiniz.

Makbuz Senedine Dayalı Krediyi;

  • Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kayıt yaptıran hububat üreticileri,
  • Hububat üreticilerinin ortak olduğu kooperatifler,
  • Tüccar ve sanayiciler kullanabilecektir.

Tarım ile ilgileniyor ve sera ya da organik tarım yatırımı yapmak veya mevcut yatırımlarınızı yenilemek istiyorsanız en yakın şubemize uğrayın. 100.000 TL'ye kadar yatırım kredisi taleplerinizde size, her yıl 12 aya ulaşabilen, hasat dönemlerine kadar geri ödemesiz kredi seçeneklerimizi anlatalım. Üstelik 48 aya varan vadeler ile eşit taksit veya esnek geri ödeme koşullarını nakit akışınıza göre siz belirleyeceksiniz.

Ayrıca 100,000TL üzeri yatırım kredisi taleplerinize her yıl 12 aya ulaşabilen, hasat dönemlerine kadar geri ödemesiz ve 48 aya varan vade seçenekleri ile eşit taksitli veya esnek geri ödeme imkanı ile alternatif üretiyoruz.

Yeni makineler ile zamandan tasarruf etmek ve üretimizini artırmak istiyorsanız, 1.el yatırım kredisi taleplerinizde, sizin için sahip olmak istediğiniz araçları %75 oranında kredilendiriyoruz. Ayrıca her yıl 12 aya ulaşabilen, hasat dönemlerine kadar geri ödemesiz ve 60 aya varan vade seçenekleri içeren eşit taksitli veya esnek geri ödeme imkanını sunuyoruz.

İkinci el araçlardan faydalanmak istiyorsanız, 2.el yatırım kredisi talepleriniz için, sahip olmak istediğiniz araçları %60 oranında kredilendiriyoruz. Ayrıca her yıl 12 aya ulaşabilen, hasat dönemlerine kadar geri ödemesiz ve 48 aya varan vade seçenekleri içeren eşit taksitli veya esnek geri ödeme imkanını öneriyoruz.

Tarım ile ilgileniyorsanız; tohum alımı, gübreleme, sulama gibi oluşabilecek her türlü ihtiyacınız için, kredi taleplerinizde hasat dönemlerine kadar geri ödemesiz veya 12 aya varan vade seçenekleri ile eşit taksitli veya esnek geri ödeme imkanından yararlanın.

Finansbank KOBİ Bankacılığı'nın, tarım sektörüne sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak ve size özel çözümlerimizle tanışmak için en yakın Finansbank şubesine uğrayarak "Portföy Yönetici"lerimizle görüşmeniz ya da 0850 222 1 900 'den İşletme Bankacılığı Hizmet Hattı'nı aramanız yeterlidir.

Tarımsal üretim yapılan araziyi büyütmek amacıyla gerçekleşen yeni tarım arazisi alımlarının finansmanında hasat döneminde ödemeli 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Hayvancılık ile uğraşan girişimcilerin hayvan bakım, yem, tohumlama gibi işletme sermayesi türünden ihtiyaçları için oluşturulan Hayvancılık Destek Kredisi, 3 ay ön ödemesiz dönemli 12 aya varan vadelerle kredi imkanı sağlıyor.

100.000 TL ve üzeri kredi talebi olan yatırımların finansmanı amacıyla, 12 ay ön ödemesiz 60 ay vadeli olarak kredi olanağı sunuluyor. 100.000 TL altı taleplerde 48 ay vade veriliyor.

Hayvancılık ile uğraşan girişimcilerin yeni hayvan alımlarını finanse etmek için sunulan kredi, 6 ay ön ödemesiz 24 ay vadeyi içeriyor.

Süt sağım ünitesi, süt soğutma tankı, yem karma makinesi, sürü yönetim sistemleri vb. hayvancılıkta ihtiyaç duyulan 1. el makine ve ekipman alımları için proforma faturanın
%60'ına kadar 6 ay geri ödemesiz 36 ay vade, 2. el makine ve ekipman alımlarında ise proforma faturanın %50'si için 6 ay geri ödemesiz 24 ay vade ile kredi imkanı veriliyor.

Finansbank KOBİ Bankacılığı'nın KobiDestek Tarım ve Hayvancılık kapsamında sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

Finansbank KOBİ Bankacılığı hizmetlerinden yararlanmaya başlamak için, size en yakın Finansbank şubesine uğrayarak "Portföy Yönetici"lerimizle görüşmeniz ya da 0850 222 1 900 'den Finansbank İşletme Bankacılığı Hizmet Hattı'nı aramanız yeterlidir. Şubelerimiz için tıklayınız.