• Kampanya tarihleri arasında www.gib.gov.tr internet adresi üzerinden yapılan tüm tek çekim işlemlere Finansbank tarafından +3 taksit eklenecektir.
  • www.gib.gov.tr internet adresinden kredi kartı ile veya Finansbank İnternet Şubesi'nden hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart'tan otomobiller için ozonlama yöntemi ile dezenfeksiyon hizmeti ücretsiz olarak sağlanacak olup, tüm boya koruma sistemlerinde ise liste fiyatından %30 indirim sağlanacaktır.
  • Ziebart hizmetlerinden faydalanabilmek için müşterilerimizin www.ziebart.com.tr üzerinden belirtilen hizmet noktalarından telefonla randevu almaları gerekmektedir. 01 Ocak - 01 Şubat arası yapılan ödemeler için randevu alımı yapılabilecek olup uygulama tarihleri 11 Ocak-28 Şubat arasındadır.
  • Ziebart uygulamalarından faydalanmak isteyen ve ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartlarını hesaptan ödeme yapan müşterilerimizi ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • 15.01.2010 itibari ile geçerli olmak üzere;
    Kurumsal Kredi Kartları (Business Card) ile yapılan MTV ödemelerinde, ödemelerin toplam 10.000 TL'na kadar olan kısmı için taksit imkanı ve Ziebart hizmetinden yararlanılabilecektir. Toplam 10.000 TL'nı aşan işlemler için; aşan kısım tek çekim olarak ekstrelere yansıtılacaktır ve Ziebart hizmetlerinden faydalanılamayacaktır. Finansbank'ın kampanya süresince koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.