Finansçı Kimdir?

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansçı ile, ödemesi kolay ihtiyaç kredilerine yönlendiren imaj filmimiz "İki gönül bir olunca yuvayı finansçı yapar" ikinci reklam filmiyle devam ediyor. Finansçı, sevdiği kızla durumu olmadığı için evlenemeyen gencin derdine derman olup iki gencin yuva kurmasına yardımcı oluyor. Başta huysuz apartman yöneticisi olmak üzere, tüm apartman sakinlerine Finansbank sayesinde ihtiyaçların kolayca halledilebileceğini gösteriyor.

Neden Finansçı?

Çünkü biz Finansçılar;

  • Sizi can kulağıyla dinler, problemlerinizi analiz ederiz. İhtiyacınızın tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışırız.
  • Size sunduğumuz her ürünün bir ihtiyacı karşıladığından emin oluruz. Sizi ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren ürünlere yönlendiririz. Yeni bakış açıları geliştirip size fırsatlar yaratırız.
  • Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliriz. Bu yüzden her türlü sorununuza en geç 2 iş günü içinde çözüm sunmayı hedefleriz.
  • Sizin, ailenizin ve şirketinizin parlak bir geleceğe sahip olması için sizinle beraber çalışırız. Sizinle kurmuş olduğumuz uzun süreli ilişkiye her zaman önem veririz.
  • Sadece size verdiğimiz hizmetin karşılığını alırız. Sunduğumuz ürün ve hizmetler için, şubelerimiz ve internet sitelerimizde duyurduğumuz ücret ve komisyonlar dışında hiçbir ücret talep etmeyiz.
  • Bir hata nedeniyle aldığınız hizmete karşılık ilan edilmemiş bir ücret veya komisyon ödemek durumunda kalırsanız, bu ücret ve komisyonları size iade ederiz.

Biz, yani tüm Finansçılar, siz müşterilerimize mümkün olan en iyi ve en yeni hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz.