Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Bireysel Emeklilik Planları

Bireysel Emeklilik

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. Bireysel Emeklilik planları

Kolay Emeklilik Bireysel Emeklilik Planı ile hangi fon dağılımını seçmeliyim kaygısı sona eriyor. Dilerseniz hazır önerilen fon dağılımını seçebilir, dilerseniz risk getiri profili sorularının cevaplarına göre size önerilen fon dağılımını tercih edebilirsiniz.

Elit Emeklilik Planı gelir seviyesi orta ve üst sınıftaki katılımcılarımız için hazırlanmış bir bireysel emeklilik planıdır. Bu ayrıcalıklı plan ile aylık en az 500.- TL düzenli katkı payı ödeyerek emeklilik dönemi için birikim elde etmek isteyen kişiler bu bireysel emeklilik planımızın potansiyel katılımcı adaylarıdır.

Elit Artı Bireysel Emeklilik Planı gelir seviyesi orta ve üst sınıftaki katılımcılarımız için hazırlanmış bir bireysel emeklilik planıdır. Bu ayrıcalıklı plan ile en az 6.000.- TL toplu bir birikimi olan, bu birikimini bireysel emeklilik sistemine aktararak değerlendirmek ve bununla birlikte aylık en az 250.- TL düzenli katkı payı ödeyerek emeklilik dönemi için birikim elde etmek isteyen kişiler bu bireysel emeklilik planımızdan yararlanabilirler.

Dinamik Emeklilik Planı, şubeye gitmeden Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dâhil olmak isteyen katılımcılarımız için hazırlanmış bir bireysel emeklilik planıdır. Bu ayrıcalıklı plana 444 0 984 nolu Cigna Finans Emeklilik çağrı merkezini arayarak sahip olabilir ve aylık 100 TL'den başlayan düzenli katkı payı ödemeleri ile emeklilik döneminiz için birikim yapabilirsiniz.

Tıklayın, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın.

Tıklayın, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak size önereceğimiz fon dağılımlarını ile planları inceleyin, sizin için en uygun planı seçin.

* Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından kurulan tüm bireysel emeklilik yatırım fonları, Finans Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir.