Finansbank'tan Emeklilere Müjde!

Emeklilere
müjde!

Finansçıdan emeklilere 560 TL'ye varan avantajlar!

Maaşını Finansbank'a taşıyan emeklilere 200 TL nakit hediye! Üstelik CardFinans Emekli ile emekli maaş müşterilerimiz market ve eczane harcamalarında yılda 360 TL'ye varan indirim kazanıyor.

En az aylık 500 TL'lik emekli maaşını Finansbank'a taşıyan müşterilerimiz, 36 ay boyunca maaşını Finansbank aracılığıyla almak ve Kredili Mevduat Hesabı açmak kaydıyla hoş geldin hediyemiz 200 TL'yi kazanıyor!

Siz de emekli maaşınızı Finansbank'a taşıyarak Finansbank Emekli Paketi'ne katılın, sahip olacağınız avantajlar ve paketimize giriş ödülü ile yüzünüz gülsün! Emekli maaşınızı Finansbank'a nasıl taşıyabileceğiniz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Emekli maaş müşterilerimize özel 200 TL ödüllü kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım!

 • Kampanyaya 20 Mayıs 2014 itibari ile kayıt olunabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, müşterilerin 30 Eylül 2014 tarihine kadar Kampanya Başvuru Formu'nu doldurarak kampanyaya başvurmaları, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin BİS (Bireysel Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi) ve diğer dokümanları imzalamaları "Talimatlı Kredili Mevduat Hesabı Başvuru Formu"nu (AySonu hesabı başvuru formu) doldurmaları ve emekli maaşlarını 31 Aralık 2014'e kadar Finansbank aracılığıyla almaya başlamaları gerekmektedir.
 • 1 Aralık 2012 - 12 Mart 2013 tarihi aralığında emekli maaşını Finansbank'tan alan müşteriler kampanyadan faydalanamamaktadır. 1 Aralık 2012 - 12 Mart 2013 tarihi aralığında emekli maaşı Finansbank'a yatan müşteriler arasından, emekli maaşlarını farklı bir banka aracılığıyla almaya başlayıp sonra tekrar Finansbank aracılığıyla almak için talepte bulunan müşteriler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Müşterinin kampanyadan faydalanabilmesi için aylık emekli maaşının 500 TL ve üzerinde olması, 3 aylık ödenen maaşlar için 1,500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılan müşteriler Banka tarafından değerlendirme yapıldıktan ve dokümanlar temin edildikten sonra adına (Kredili Mevduat Hesabı) KMH hesabı açılan ve emekli maaşı Bankaya yatırılmaya başlanılan ve diğer tüm şartları sağlayan müşterilerin ödülleri peşinen, maaş almaya başlanılan güne göre aynı/devam eden ayın 5. ya da 16. ya da 25. günlerinde emekli maaşı hesaplarına yüklenecektir.
 • Kampanyadan kazanılan ödülün geri alınmaması için emekli maaşın ilk alındığı ay dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca müşterinin emekli maaşının Finansbank'a yatmaya devam etmesi gerekmektedir. Bu kapsamda 36 aylık süre içerisinde kalan belirli dönemlerde müşterinin emekli maaşının halen Finansbank'a yatıp yatmadığı Kampanya katılım şartları kapsamında değerlendirilecektir. İş bu kampanya şartlarında belirtilen sürelerde her hangi bir nedenle sözleşme feshedilir veya maaş hesapları herhangi bir nedenle kapatılır ise; kampanya kapsamında müşteriye ödenmiş olan bedeller müşterilerin mevcut vadesiz hesaplarından geri alınmak sureti ile tahsil edilecektir. Bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda ise Kredili Mevduat Hesabından tahsilat sağlanacaktır.
 • Banka, kredi limitini, limitin tahsis edildiği tarih itibariyle Müşteri'nin Banka'ya beyan etmiş olduğu mali yapısı, piyasadaki iktisadi şartlar ile Banka'nın kredi tesis ve idame maliyetlerini dikkate alarak tahsis edip etmemekte serbesttir. Banka'nın; Müşteri'nin mali yapısında, Bankacılık sektörünü ilgilendiren iktisadi şartlarda ve/veya Banka'nın kredi tesis ve idame maliyetleri kapsamında bir değişiklik olması halinde; Banka'nın, tahsis edilen kredi limitini, türünü, kullanma konusunu ve/veya kullanım koşullarını, teminat verilmiş olup olmamasına bağlı bulunmaksızın, değiştirebilme, limitin tamamını veya bir kısmını iptal edebilme, kredinin kullanımını bir müddet için durdurabilme veya krediyi geri çağırabilme hakkı saklıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Finanbank. A.Ş şubede yapılacak işlemler sırasında başvuruyu yukarıda belirtildiği şekilde serbetçe değerlendirme, uygun görmediği başvuruları kabul etmeme ve gerekli gördüğü hallerde ek teminat ve gelir belgesi, isteme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya sadece Finansbank A.Ş. şubelerinden başvuru yapılabilmektedir. Kampanyadan çıkış yapmak isteyen müşterilerin, başvuru yaptığı Finansbank şubesine kampanya iptali için yazılı talimat vermesi gerekmektedir.

Yüzünüzü Güldürecek Avantajlar Finansbank Emeklilik Paketi'nde

 • CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamalarında %5 indirim fırsatı!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece CardFinans Emekli ile yapacağınız market ve eczane harcamalarında %5 indirim fırsatından yararlanın. CardFinans Emekli'ye başvurmak için EMEKLİ yazın 2273'e SMS gönderin, sizi arayalım. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Türkiye'deki tüm banka ATM'lerinden hesaplarınıza ulaşmanız ücretsiz!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece banka kartınızla Türkiye'deki tüm Banka ATM'lerinden ücret ödemeden hesap bakiyenizi sorgulayın ve hesabınızdan para çekin!
 • Şubelerde işlem önceliği!
  • Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliğinden faydalanın!
 • Hesap İşletim Ücreti Yok!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemeyin.
 • Faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi!
  • Aylık emekli maaşınızın maksimum 4 katına ve 1.200 TL'ye kadar, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi.*
 • Emekli Maaşınızın 10 katına kadar İhtiyaç Kredisi!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan aldığınız sürece aylık emekli maaşınızın 10 katına kadar ihtiyaç kredisi.
 • İnternet Bankacılığı'ndan Yapılan Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığı'ndan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için ücret ödemeyin.

Faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırım tutarı Finansbank A.Ş.'nin kredi değerlendirme sürecine tabi olup, onaylanan tutarlar müşteri bazında farklılık gösterebilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, Finansbank Şubelerine gelerek kampanya başvuru formunu, "Bireysel Kredi/Kredili Mevduat Hesabı Başvuru Formu"nu doldurmaları, hesaplarına bağlı 1 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri ve emekli maaş ödemelerinin en az bir kere Bankamız aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, kredi başvurusundan itibaren 6 ay boyunca hesaptan verilecek yeni otomatik fatura ödeme talimatının ve Kredili Mevduat Hesabının açık olması gerekmektedir. 6 ayın sonunda yapılacak kontrolde, kampanya koşullarını yerine getirmeyen veya kampanyadan çıkan müşterilerin hesaplarından veya bakiyenin yetersiz olması durumunda kredili mevduat hesaplarından 100 TL kampanya ceza ücreti tahsil edilecektir. Kredinin kampanyalı olarak kullandırılması nedeniyle, ödeme planına herhangi bir faiz oranı yansıtılmayacaktır. Ancak, "0 Faizli ve 0 Dosya Masraflı İhtiyaç Kredisi" kampanyası kapsamında kullanılacak kredinin taksitlerinin ödeme planında belirtilen tarihlerde ödenmemesi halinde aylık % 1,66 akdi faiz oranı geçerli olacaktır ve bu faiz oranının yıllık %30 fazlası oranında gecikme faizi uygulanacak, bu faize ilişkin BSMV, KKDF vb. yasal yükümlülükleri ile birlikte ödenecektir. Kampanyadan bir müşteri bir defa yararlanabilir. Halihazırda maaş ödemesine aracılık etmekte olduğumuz emekli müşterilerimiz kampanyadan faydalanamazlar.