Finansbank'tan Emeklilere Müjde!

Emeklilere
müjde!

Finansçıdan emeklilere CardFinans Emekli ile her yıl 360 TL'ye varan avantajlar!

Maaşını Finansbank'a taşıyan emekliler CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamalarında her yıl 360 TL'ye varan indirim kazanıyor, aynı zamanda Emeklilik Paketi'nin sayısız avantajlarından faydalanıyor. CardFinans Emekli'ye başvurmak için EMEKLİ yazın, 2273'e SMS gönderin, sizi arayalım.

Siz de emekli maaşınızı Finansbank'a taşıyarak Finansbank Emekli Paketi'ne katılın, sahip olacağınız avantajlar ile yüzünüz gülsün! Emekli maaşınızı 650'yi aşkın şubelerimizden birine uğrayarak ya da PTT'den alacağınız e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr/basvur sayfasından Finansbank'a kolayca transfer edebilirsiniz. Emekli maaşınızı www.turkiye.gov.tr/basvur sayfasından Finansbank'a nasıl taşıyabileceğiniz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yüzünüzü Güldürecek Avantajlar Finansbank Emeklilik Paketi'nde

 • CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamalarında %5 indirim fırsatı!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece CardFinans Emekli ile yapacağınız market ve eczane harcamalarında %5 indirim fırsatından yararlanın. CardFinans Emekli'ye başvurmak için EMEKLİ yazın 2273'e SMS gönderin, sizi arayalım. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Türkiye'deki tüm banka ATM'lerinden hesaplarınıza ulaşmanız ücretsiz!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece Finansbank banka kartınızla Türkiye'deki tüm Banka ATM'lerinden ücret ödemeden hesap bakiyenizi sorgulayın ve hesabınızdan para çekin!
 • Şubelerde işlem önceliği!
  • Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliğinden faydalanın!
 • Hesap İşletim Ücreti Yok!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemeyin.
 • Faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi!
  • Aylık emekli maaşınızın maksimum 4 katına ve 1.200 TL'ye kadar, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi.*
 • Emekli Maaşınızın 10 katına kadar İhtiyaç Kredisi!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan aldığınız sürece aylık emekli maaşınızın 10 katına kadar ihtiyaç kredisi.
 • İnternet Bankacılığı'ndan Yapılan Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz!
  • Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığı'ndan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için ücret ödemeyin.

Faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi kullandırım tutarı Finansbank A.Ş.'nin kredi değerlendirme sürecine tabi olup, onaylanan tutarlar müşteri bazında farklılık gösterebilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, kredi başvurusundan itibaren 6 ay boyunca vadesiz hesaba bağlı 1 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi, emekli maaş ödemesinin en az bir kere Finansbank aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması, vadesiz hesaba tanımlı Ek Hesap bulunması ve kredinin kullanılmasından itibaren 6 ay boyunca Ek Hesabın ve hesaptan verilecek yeni otomatik fatura ödeme talimatının açık olması gerekmektedir. 6 ayın sonunda yapılacak kontrolde, kampanya koşullarını yerine getirmeyen veya kampanyadan çıkan müşterilerin hesaplarından veya bakiyenin yetersiz olması durumunda Ek Hesaplarından 100 TL kampanya ceza ücreti tahsil edilecektir. Kredinin kampanyalı olarak kullandırılması nedeniyle, ödeme planına herhangi bir faiz oranı yansıtılmayacaktır. Ancak, "0 Faizli ve 0 Dosya Masraflı İhtiyaç Kredisi" kampanyası kapsamında kullanılacak kredinin taksitlerinin ödeme planında belirtilen tarihlerde ödenmemesi halinde aylık % 1,66 akdi faiz oranı geçerli olacaktır ve bu faiz oranının yıllık %30 fazlası oranında gecikme faizi uygulanacak, bu faize ilişkin BSMV, KKDF vb. yasal yükümlülükleri ile birlikte ödenecektir. Kampanyadan bir müşteri bir defa yararlanabilir. Halihazırda maaş ödemesine aracılık etmekte olduğumuz emekli müşterilerimiz kampanyadan faydalanamazlar.