Turkcell'den Bedava Konuşma Süresi

Hayatınızı Kolaylaştıracak Esnek Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız.

Western Union

Western Union para gönderme / para alma işleminizi Finansbank'ta yapın, bulunduğunuz ay içerisindeki işlem sayınız karşılığında Turkcell'den bedava konuşma süresi kazanın!

Western Union Transfer Sayısı Hazır Kart ve Muhabbet Kart İçin (TL)* Faturalı Hatlarda (dakika)*
Aylık 2 işlem 5 6,50
Aylık 3 işlem 10 12,50
Aylık 4 işlem 15 19
Aylık 5 ile 9 işlem arasında 20 25
Aylık 10 ile 14 işlem arasında 25 31,50
Aylık 15 ile 19 işlem arasında 30 37,50
Aylık 20 işlem ve üzerindeki işlemler 40 50

Bedava konuşma süresi kazanmak için yapmaniz gerekenler:

Finansbank Şubesi'nde Western Union para gönderme / para alma formuna cep telefonu numaranızı yazarak işleminizi gerçekleştirin.

Aynı cep telefonu numarasından KONTOR yazın, Turkcell 1579'a kısa mesaj gönderin.

Bedava konuşma süresi kazanabilmek için, bulunduğunuz ay içerisinde Finansbank şubelerinde en az 2 Western Union para gönderme / para alma işlemi yapmanız ve aynı ay içerisinde kısa mesaj ile katılım sağlamanız gerekir. Ay boyunca Finansbank'tan daha fazla Western Union para gönderme / alma işlemi yapın, daha fazla hediye konuşma süresi kazanın.

  • Kampanya süresince bedava konuşma süresi kazanabilmek için, işlem yaptığınız her ay 1 SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Bu kampanya sadece Finansbank'ta yapılan Western Union para gönderme / alma işlemleri için geçerlidir. Bedava konuşma süresi, Western Union para gönderme / alma formunda bildirmiş olduğunuz ve SMS gönderilen Turkcell cep telefonu numarasına yüklenecektir.

Kampanya Koşulları:

*Turkcell Faturalı'da, TL-Kr olan konuşma süresi, dakika olarak yüklenecektir.
*Bu kampanyaya sadece Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart'tan kısa mesaj gönderenler katılabilir.
*Kampanyaya katılım KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL olarak ücretlendirilir. Turkcell kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
*Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri TL; Turkcell Faturalı aboneleri dakika kazanma şansına sahiptir.
*Hediye TL yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek, dakika yüklemesi ise bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır.
*Fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce gönderdiğiniz kısa mesajlar ile kazandığınız hediye dakikalar bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir.
Yüklenen hediye dakikalar sadece Turkcell'den Turkcell'e yapılan aramalar için geçerli olup üç fatura dönemi içerisinde kullanılması gerekmektedir.
*Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir
*Kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.